رونمایی از جدیدترین ساعت چرم الگانس ارزان قیمت با حسگر اثر انگشت

احتمالاً مجموعه ای از مدل های بصری یکسان، اما در اندازه بدن متفاوت است، می تواند یک هدیه فوق العاده برای یک جشن خانوادگی، سالگرد یا عروسی باشد.

ساعت چرم الگانس مانند حلقه های ازدواج هستند، اما از نظم کاملاً متفاوتی برخوردارند، اکسسوری های زیبا، جواهرات زیبا، شمارش دقیقه ها و ساعت های گذراندن یکپارچه با هم.

یک جفت شگفت انگیز دیگر چرم مشکی الفبای باریک Signatur است، همچنین در 40 میلی متر و 36 میلی متر موجود است، این ساعت از رنگ آنتراسیت خاکستری تیره ساخته شده و با حروفی از فونت بوک برند اسکاگن تزئین شده است.

حروف روی صفحه و بند چرمی و همچنین روی قاب مارک پراکنده شده است، صفحه مات خاکستری تیره دارای شاخص های خطی و نقطه ای است، با وجود جزئیات زیاد، به دلیل طراحی تک رنگ، این مدل دست و پا چلفتی به نظر نمی رسد، بلکه برعکس، بیش از شیک به نظر می رسد.

تحسین نکردن مادر مروارید کمانی رنگ دو مدل جذاب زن سخت است، قاب‌های رزگلد با قطر 36 میلی‌متر و مدل صفحه – شاخص‌های اعمال شده – وجه اشتراک این مدل‌ها همین است، اینجاست که شباهت به پایان می رسد و بازی شگفت انگیز رنگ و نور و همچنین مواد و اشکال آغاز می شود.

Signatur Slim Rose-Tone Steel-Mesh – قاب و دستبند با رنگ رزگلد، شامل یک دستبند بافت ظریف میلانی (عرض 16 میلی متر). حتی صفحه هم با رزگلد پوشیده شده است.

درخشش ملایم مروارید، امواج مرواریدی نرم آن در نورهای مختلف، وقتی از زوایای مختلف به آن نگاه کنید، مانند آهنربا چشم را به خود جذب می کند.

مدل دیگر، Signatur Slim Blue Leather، با رنگ آبی پیچیده به پایان رسیده است، همان مادر مروارید، اما روشن، به رنگ یک برقکار نزدیکتر است، در پس زمینه این درخشش آبی، رنگ آبی تیره آرام بند چرمی پیچیده و ظریف به نظر می رسد.