شکلات پذیرایی کیلویی دشمنی برای کم خوابی

کیک مرنگ شکلاتی: یک کیک بسیار خاص با سه بافت مختلف که کاملا با هم ترکیب می شوند. پایه اسفنجی و روکش شکلاتی آن با مرنگ ظریفی که دوست دارید امتحان کنید تازه می شود.

کیک شیر شکلاتی: با این دستور ویدیویی می توانید یک کیک ایده آل و پر طعم تهیه کنید. پایه خوشمزه ای از کوکی های نوع Oreo® دارد و با خامه ای پر شده است که طعم پنیر و شکلات را به خوبی ترکیب می کند.

براونی: این براونی نمی تواند سریعتر آماده شود. در عرض 3 دقیقه خمیر آماده پخت خواهد شد و نتیجه بافت متراکم و جویدنی مغزی عالی دارد. و اگر نسخه مدرن و سرگرم کننده تر می خواهید، می توانید نسخه را با کوکی های نوع Oreo® تهیه کنید.

کیک مارکیز: این کیک عالی است زیرا تمام طعم ترافل شکلات پذیرایی کیلویی را دارد. درست کردن آن نیز بسیار ساده است و می توان آن را از قبل درست کرد یا به سادگی تا زمان سرو در یخچال نگهداری کرد.

یا یک تخته شکلات در روز بی خطر است؟
طبق یک مطالعه، خوردن تنها یک شکلات در روز خطر سکته مغزی را تا 23 درصد کاهش می دهد. یک مطالعه نشان می دهد که خوردن یک تکه شکلات برای قلب مفید است. افرادی که به طور منظم غذاهای شیرین مصرف می کنند، خطر فیبریلاسیون دهلیزی، یکی از علل اصلی سکته مغزی را تا 23 درصد کاهش می دهند.

چه مقدار شیرشکلات در روز سالم است؟
پزشکان توصیه می کنند که شیر و شکلات سفید بخورید – بیش از 20 گرم در روز. شما می توانید در هر زمان شکلات بخورید، نکته اصلی این است که یک کیلوگرم در یک زمان نخورید. نوار را روی چندین وعده غذایی پخش کنید، به عنوان یک دسر سالم سرو کنید.

آیا شکلات شیری چاق می کند؟
برای فهمیدن اینکه آیا شکلات واقعاً می تواند وزن شما را افزایش دهد، ادامه دهید: پاسخ کوتاه این است که بله، شکلات نیز مانند هر غذای دیگری کالری اضافه می کند. به همین دلیل باید کنترل سهم را تمرین کنید و شکلات مناسب را انتخاب کنید.